Hej! Cieszę się, że tu jesteś.
Jestem Ola i tworzę Kolorowe Kadry.
Mam to szczęście, że kocham swoją pracę, i że mieszkam nad morzem, gdzie mogę podziwiać najpiękniejsze zachody słońca!
Podobno jestem dobrą słuchaczką i obserwatorką. Interesują mnie ludzie, otaczający mnie świat, lubię słuchać różnych historii, obserwować sytuacje.
Kiedy fotografuję, wiem, że chwytam niepowtarzalne momenty, emocje, sytuacje, które już się nie powtórzą. I to jest dla mnie najpiękniejsze.
Piękna i niepowtarzalna jest też każda historia, każdy ślub, każda sesja.
Cieszę się, że mogę fotografować emocje, miłość, radość, wzruszenie, a z każdej historii czerpać energię, inspirację i motywację do działania.
Fotografowanie w dniu ślubu to nie tylko praca, to przede wszystkim zaufanie i przywilej jakim mnie obdarzacie. To możliwość wzajemnego poznania się, wniknięcia w Wasz świat i towarzyszenie Wam w tym najpiękniejszym dla Was dniu. Zawsze służę radą i pomocą, a kiedy trzeba, staję się niezauważalna. Razem stworzymy coś pięknego!
Wiem jak ważną pamiątką są zdjęcia, nie tylko te ślubne. Dlatego zawsze daję z siebie 150%, po to, aby jeszcze przez wiele lat wywoływały uśmiech na Waszych twarzach. Staram się, aby w mojej fotografii było dużo naturalności, ciepłego światła i emocji, ale nie zapominam też o klasyce i prostocie.
Najczęściej działam w okolicach Trójmiasta, ale uwielbiam podróżować, dlatego z przyjemnością przyjadę wszędzie tam, gdzie mnie zaprosicie!
Do zobaczenia!