metamorfoza

Marzysz o zmianie swojego wizerunku? Brakuje Ci pewności siebie? A może chcesz zrobić coś dla siebie i poczuć się atrakcyjnie?

Zaskocz wszystkich swoim nowym wyglądem i zainwestuj w swoje dobre samopoczucie!

Metamorfoza to usługa “szyta na miarę”. Współpracuję ze stylistką wizerunku, makijażystką oraz stylistką fryzur. Dziewczyny zadbają o Twój wyglad i przygotują Cię do sesji zdjęciowej, a ja zrobię wszystko, żeby wydobyć z Ciebie jeszcze więcej piękna podczas sesji.

Usługa zawiera:

– analizę kolorystyczną oraz analizę sylwetki

– zakupy ze stylistką lub przegląd szafy

– make up

– stylizacja włosów

– profesjonalną sesję zdjęciową

Twoja metamorfoza krok po kroku!

1. SPOTKANIE ZE STYLISTKĄ

Metamorfozę rozpoczyna spotkanie ze stylistką – zakupy lub przegląd szafy oraz analiza kolorów i sylwetki. Podczas zakupów stylistka pomaga Ci wybrać ubrania (a akże buty, biżuterię, i inne dodatki) zarówno na co dzień, jak i na szczególne okazje. Wspólnie wybieracie także stylizację na sesję zdjęciową. Po spotkaniu otrzymujesz informacje o sylwetce i kolorach na e-mail w formie podsumowania.

Spotkanie ze stylistką odbywa się innego dnia niż sesja, należy zarezerwować sobie kilka godzin.

2. MAKIJAŻ, FRYZURA ORAZ SESJA ZDJĘCIOWA

Przygotowania do sesji zajmują kilka godzin. Zaczynamy od wizyty u stylistki fryzur oraz makijażystki, a kończymy sesją zdjęciową, uwieczniającą cały efekt metamorfozy. Z sesji otrzymujesz 10 obrobionych zdjęć w formie cyfrowej oraz papierowej. Ty decydujesz o wyborze tematu sesji. Może to być sesja portretowa, sensualna, biznesowa. W studio, klimatycznej knajpce, w plenerze czy u Ciebie w domu.

 

Dlaczego warto?

1. ORYGINALNY PREZENT DLA BLISKIEJ OSOBY

Jeśli chcesz sprawić niecodzienną niespodziankę bliskiej Ci osobie i pokazać, że dbasz o jej potrzeby, to będzie idealny wybór. To idealny pomysł na prezent dla żony, mamy, partnera, itp. Metamorfozę możesz podarować w formie Vouchera.

2. TWOJA WŁASNA POTRZEBA ZMIANY

Właśnie tak, zrób prezent samej sobie! Zafunduj sobie dzień pełen wrażeń i przyjemności. To świetny pomysł na zmianę, nad którą zastanawiasz się od dłuższego czasu. Jeśli czujesz, że nadeszła pora na nowy look, chcesz znowu poczuć się kobieco i atrakcyjnie, ale potrzebujesz profesjonalnych doradców, to trafiłaś w 10! 

Jeśli masz życzenie, możemy rozszerzyć metamorfozę o dodatkowe usługi (strzyżenie / koloryzację włosów / dodatkowe zdjęcia / naukę makijażu / zabieg kosmetyczny itp).

Cena jest wtedy ustalana indywidualnie.