Empty gallery item. Please make sure you have upload image to it or check the short code.

Witaj na mojej stronie. Mam na imię Ola i tworzę Kolorowe Kadry.

Zapraszam Cię do świata mojej fotografii!
Podobno jestem dobrą słuchaczką i obserwatorką. Kiedy fotografuję, wiem, że chwytam niepowtarzalne momenty, emocje, sytuacje, które już się nie powtórzą. I to jest dla mnie najpiękniejsze. Piękna i niepowtarzalna jest też każda historia, każdy ślub, każda sesja.

Cieszę się, że mogę fotografować emocje, miłość, radość, wzruszenie, a od każdej poznanej pary czerpać energię, inspirację i motywację do działania.

Fotografowanie w dniu ślubu to nie tylko praca, to przede wszystkim zaufanie i przywilej jakim mnie obdarzacie. To możliwość wzajemnego poznania się, wniknięcia w Wasz świat i towarzyszenie Wam w tym najpiękniejszym dla Was dniu. Zawsze służę radą i pomocą, a kiedy trzeba, staję się niezauważalna.

Wiem, że razem stworzymy coś pięknego!

Wiem jak ważną pamiątką są zdjęcia, nie tylko te ślubne. Dlatego zawsze daję z siebie 150%, po to, aby jeszcze przez wiele lat wywoływały uśmiech na Waszych twarzach. Staram się, aby w mojej fotografii było dużo naturalności, ciepłego światła i emocji, ale nie zapominam też o klasyce i prostocie.

Najczęściej spotkacie mnie w okolicach Trójmiasta, ale uwielbiam podróżować, dlatego z przyjemnością przyjadę wszędzie tam, gdzie mnie zaprosicie!

Do zobaczenia!


Najnowsze wpisy

undefined

Opinie