Witam wszystkie młode pary,
Mam na imię Ola, a fotografia jest moją pasją od kilkunastu lat. Jako fotograf na ślub i wesele pracuję od kilku lat. Prywatnie pasjonuje mnie poznawanie nowych ciekawych miejsc na plenery oraz zachody słońca nad morzem, gdzie mogę cieszyć się pięknymi widokami oraz tworzyć moje (kolorowe) kadry.
Dobry fotograf na ślub oraz wesele powinien być niezauważalny, nie przeszkadzać, a przede wszystkim być w stanie wydobyć naturalność oraz emocje towarzyszące młodym w ich szczególnym dniu. Za każdym razem dokładam wszelkich starań, aby tworzone przeze mnie kadry były dla Was niezapomnianą ślubną pamiątką.
Fotografuję na terenie całego kraju, a swoją fotograficzną pasję realizuję nie tylko w pracy, lecz także w wolnych chwilach. Możecie mnie spotkać z aparatem nad morzem polującą na zachód słońca, a także we wszystkich innych inspirujących miejscach.
Będzie mi niezmiernie miło zostać Waszym fotografem na wesele oraz ślub. Skontaktujcie się ze mną, porozmawiajmy o szczegółach zlecenia i stwórzmy wspólnie Wasze kolorowe kadry.

Skontaktuj się i zapytaj o ofertę
kontakt@kolorowekadry.pl